Motely ve Švýcarsku

Řadit dle:
Ideálním způsobem ubytování ve Švýcarsku pro motoristy je naše nabídka motelů Švýcarska. Většina motelů ve Švýcarsku se nacházejí poblíž hlavních silničních tahů a mají dostatečnou vybavenost pro Vaše motorová vozidla. U motelů ve Švýcarsku si můžete vybírat z rozličné kvality ubytování a to od levné úrovně hostelů ve Švýcarsku až po vysokou vybavenost jakou nabízejí luxusní hotely Švýcarska.
5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Motel des Sports StarStarStar

Foto: Motel des Sports
Lokalita: Martigny-Ville
Hodnocení hostů
80 %

Motel des Sport se nachází v srdci Martigny, jen 300 metrů od Fondation Gianadda a Výstavního centra, a nabízí vlastní hlídané parkoviště a garáže. Nedaleko se nachází veřejné koupaliště, tenisové kurty a fotbalové hřiště.


2. Motel au Gros Pré

Foto: Motel au Gros Pré
Lokalita: Delémont
Hodnocení hostů
74 %

Motel au Gros Pré is a 5-minute walk from the Old Town of Delemont and a 10-minute walk from the Train Station. It provides en suite rooms with TV and free Wi-Fi and a rustic bar.


3. Motel Steighof

Foto: Motel Steighof
Lokalita: Brütten
Hodnocení hostů
74 %

Featuring free WiFi, Motel Steighof is set in Brütten. Guests can have a drink at the bar. All guest rooms in the motel are equipped with a flat-screen TV. Some rooms also offer a kitchen with a dishwasher, a microwave and a toaster.


4. Motel-Restaurant 13 Etoiles

Foto: Motel-Restaurant 13 Etoiles
Lokalita: Saint-Léonard
Hodnocení hostů
80 %

Motel-Restaurant 13 Etoiles is set in the charming, small village Saint Léonard and is surrounded by vineyards and meadows. It offers modern rooms with a TV and free Wi-Fi.


5. Motel Bivouac de Napoléon

Foto: Motel Bivouac de Napoléon
Hodnocení hostů
77 %

Set in Bourg-Saint-Pierre, 1.5 km from Ski Lift Lorette, Motel Bivouac de Napoléon features ski-to-door access and garden. Featuring a shared lounge, this property also provides guests with a restaurant. Free WiFi is available.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: